توافقنامه کاربر


قوانین شرایط و ضوابط استفاده از سایت آی تی ربات

استفاده از وبسایت آی تی ربات به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1.خریداز آی تی ربات بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2.آی تی ربات تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، آی تی ربات تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض می کنند، اجازه استفاده از سرویس های خود را نمی دهد. در صورت مشاهده صفحه به سرعت از آی تی ربات حذف می شود.

3.آی تی ربات هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست شما از سرویس های خود ندارد. درصورتی که از این بابت برای صفحه اینستاگرام شما مشکلی پیش آید آی تی ربات تمام تلاش خود را برای برطف کردن آن مینماید ولی مسئولیتی متوجه سایت آی تی ربات نیست.

4.آی تی ربات هیچگونه پسورد و یوزرنیمی از اکانت اینستاگرام شما را در خود ذخیره نمیکند، پس درصورتی که صفحه اینستاگرام توسط فردی دیگری هک شود آی تی ربات هیچ گونه مسئولیتی برای بازگرداندن پیج شما ندارد.

5.آی تی ربات موظف است به شما در هنگام استفاده از این سرویس پشتیبانی ارائه دهد. شما میتوانید با پشتیبانی آی تی ربات در تماس باشید. همچنین میتوانید با ارسال ایمیل به support@itrobot.ir نیز از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

6.شما با پرداخت هزینه برای هرکدام از سرویس های آی تی ربات فقط میتوانید از همان سرویس استفاده کنید و حق استفاده از دیگر سرویس های آی تی ربات را بدون پرداخت هزینه ندارید.

7.شما در هر زمان میتوانید در خواست بازگشت پولتان را به تیم پشتیبانی ما ارائه دهید ولی درصورتی که سیستم به درصت بر روی صفحه اینستاگرام شما کار کرده باشد روزهایی که از سیستم استفاده کرده اید از کل پول شما کم میشود و به میزان روزهای باقی مانده شما پول شما بازگشت داده میشود.

8.آی تی ربات یک سرویس متفاوت از وبسایت اینستاگرام است و هیچ مسئولیتی در قبال تغییر قوانین اینستاگرام بر عهده ندارد.

9.بازدهی سیستم آی تی ربات تماما به نحوه استفاده کاربر و صفحه اینستاگرام کاربر دارد، شما باید به دقت آموزش های استفاده از آی تی ربات را در این صفحه مطالعه کنید. درصورتی که شما بدون مطالعه آموزش های آی تی ربات بازدهی مناسبی دریافت نکردید، آی تی ربات هیچگونه مسئولیت برای برای بالا بردن بازدهی سرویس شما ندارد. 

http://itrobot.ir