سیاست حفظ حریم خصوصی..


این سیاست های حفظ حریم خصوصی برای کسانی تعبیه شده است که نگران PII یا اطلاعات شخصی ای هستند که بصورت آنلاین در اختیار ما قرار می دهند. این اطلاعات، در بر گیرنده ی اطلاعات هویتی ، ارتباطی یا مکانی اشخاص هستند.

·لطفا سیاست های حفظ حریم خصوصی ما را با دقت بخونید تا از چگونگی جمع آوری، استفاده و حفظ اطلاعات محرمانه شما مطلع شوید:

چه اطلاعاتی را از کسانی که از بلاگ، وبسایت یا برنامه ی ما استفاده میکنند دریافت میکنیم؟

هنگام ثبت نام در سایت ما، ممکنه ازتون خواسته بشه که آدرس ایمیل یا یه سری اطلاعات دیگه رو وارد کنین که تجربه راحت تری توی سایت ما داشته باشین و همچنین برای اینکه بتونین از سرویس ما استفاده کنین، لازمه اطلاعات حساب یا حساب های چندگانه ی اینستتاگرامتون رو در اختیار ما قرار بدین

چرا این اطلاعات رو از شما دریافت میکنیم ؟

این اطلاعات از شما خواسته می شود تا امکان ورود به حساب کاربری شما وجود داشته باشد.

چه زمانی این اطلاعات را از شما درخواست میکنیم؟

زمانی که قصد دارید در سایت ما ثبت نام کنید یا به سایت ما اطلاعات وارد کنید.

چگونه از این اطلاعات استفاده میکنیم؟

ما از روش های استاندارد و ریسک پذیر اسکن استفاده نمیکنیم بلکه از اسکن malware استفاده میکنیم. اطلاعات شخصی شما توسط شبکه محاظت می شود و تنها توسط تعداد محدودی از کارمند های ما مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر این ، تمام اطلاعات حساس یا اعتبای شما از طریق تکنولوژی SSL رمزگذاری می شود.

همه ی اطلاعات شما از طریق یک gateway پردازش شده و در سرور ما ذخیره نخواهد شد.

آیا ما از cookie ها استفاده میکنیم؟

·بله ، ما از کوکی ها برای کمک به یادآوری و پردازش موارد در سبد خرید خود استفاده میکنیم، آنها به ما کمک میکنند تا از ترجیحات شما بر اساس استفاده ی قبلی یا کنونی از سایت استفاده کنیم تا قادر باشیم خدمات بهتری را برای شما فراهم سازیم.

اگر کوکی ها را غیر فعال کنید، بعضی از ویژگی ها نیز غیر فعال می شوند، این تغییری در سایت ما ایجاد نخواهد کرد و تنها برخی از سرویس ها بدرستی کار نخواهند کرد.

حقوق محافظت از اطلاعات شما تحت قوانین حفاظت از اطلاعات عمومی (GPDR)

اگر شما ساکن منطقه ی EEA هستید، حقوق حفاظت از اطلاعات شما شامل موارد زیر می شود:

 اگر قصد دارید به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشید تا آنها را تصحیح، به روز رسانی یا حذف کنید، میتوانید در هر زمانی که خواستید با یک ایمیل به support@itrobot.ir آن را انجام دهید.

 میتوانید در صورت جمع آوری و سوء استفاده از اطلاعات شخصیتان به مقام های حفاظت از اطلاعات شکایت کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مقام حفاظت از اطلاعات محلی خود تماس بگیرید.

ارائه اطلاعات به طرف های ثالث

ما بدون موافقت شما اطلاعات ارائه شده توسط شما را به طرف های ثالث غیر وابسته به خود فروخته و یا انتقال نخواهیم داد. در صورت امکان، شما از این فرصت برخوردار خواهید بود تا "تمایل خود" به دریافت اطلاعات تبلیغی و یا بازاریابی درباره سایر محصولات، خدمات و عرضه های ویژه ارائه شده توسط ما و یا هر گونه طرف ثالث دیگر را مشخص کنید.